MOSZ

Elnöki köszöntő

moszDr. Gémesi György köszöntője

tovább

Szövetségünkről

A MÖSZ legfőbb feladata az önkormányzati érdekek képviselete, megjelenítése és védelme.

tovább

Belépés a szövetségbe

Hasznos információk a Szövetségbe történő belépéshez

tovább

Kitüntettek

A Polgármesteri Ezüstlánc-díj kitüntetettjei:

2016
Tilhof István – Mátyásdomb
Sütő Lajos  Beregújfalu (Kárpátalja, Ukrajna)

2015
Eszes Béla – Jánoshida

2014
Dr. Prozlik László – Gádoros  
Ember Balázs – Kisdobrony (Felvidék) 

2013
Szalay Ferenc – Szolnok

2012
Bethlen Farkas – Verőce
Fenes Iván – Bős (Felvidék, Szlovákia)

2011
Nagy Sándor – Kistelek

2010
Dr. Baranyai István – Pusztaföldvár
Bukovsky János – Deáki (Felvidék, Szlovákia)

2009
Hoffman Pál – Tököl
Péter Ferenc – Szováta (Erdély, Románia)

2008
Bátovszky György – Csömör
Szuhán András – Bene (Kárpátalja, Ukrajna)

2007
Samók Gyula – Körösszakál
Kvarda József – Csenke (Felvidék, Szlovákia) 

2006
Bencsik János – Tatabánya
Zachariás István – Szepsi (Felvidék, Szlovákia)

2005
Ács János – Tapolca
Tóth Ernő – Nagyudvarnok (Felvidék, Szlovákia)

2004
Tóth István – Tura
Kettős László – Kopács (Horvátország)

2003
Horváth Jenő (Kapolcs)
Juhász Attila – Zenta (Újvidék, Szerbia)

2002
Fodor István – Nemesvámos
Baksa Tibor – Csongor (Kárpátalja, Ukrajna)

2001
Szeifert Ferenc – Berettyóújfalu
Pázmány Péter - Dunaszerdahely (Felvidék, Szlovákia) 

2000
Hovánszki György – Nyírlugos
Szász Jenő– Székelyudvarhely (Erdély, Románia)



A Polgármesteri Pecsétgyűrűk kitüntetettjei:

2016
Beszkid Andor – Rimóc
Kecze István - Kisújszállás

2015
 
Dicső László  Alsómocsolád
Kárpáti Jenő – Magyarszék 
Tabányi Pál – Maglód

2014 
Dr. Nagy Gábor Tamás – Budapest, I. kerület
Berencsi Béla – Ibrány 
Zagyi István – Détér (Felvidék, Szlovákia)

2013 
Kazinczi István – Tiszatenyő
Mondok József – Izsák

2012
Boldog István – Kétpó
Buzás Péter – Makó
Gajdos István – Beregszász (Kárpátalja, Ukrajajna) 

2011
György István – Budapest (főpolgármester-helyettes)
Lehóczki István – Emőd

2010
Dr. Dénes Tibor – Sárvár
Dr. Hajasné Banos Márta – Kozárd
Kaszai János – Vésztő
Olajos Mihály – Szentpéterszeg

2009
Remitzky Zoltán – Szob
Kész elemér – Kígyós (Kárpátalja, Ukrajna)

2008
Hajdu László – Budapest XV. Kerület
Sóvágó László – Hajdúszoboszló
Vitályos Barna – Hegyközcsatár (Erdély, Románia)

2007
Fáki László – Szigethalom
Horváth István – Tác
Takáts Gyula – Villány 

2006
Kovács Sándor – Vácszentlászló
Nagy Imre – Eger
Tilhof István – Mátyásdomb
Kerekes Péter – Homoródszentmárton (Erdély, Románia)
Kovács Zoltán – Érmihályfalva (Erdély, Románia) 

2005
Dr. Basa Antal – Galgahévíz
Létai Zoltán – Élesd (Erdély, Románia) 

2004
Agg Sándor – Pápakovácsi
Babák Mihály – Szarvas
Kálmán Lajos – Etyek
Tarlós István – Budapest III. kerület
Kvarda József – Csenke (Felvidék, Szlovákia)  

2003
Borbély István – Polgárdi
Mecséri Lajos – Sokorópátka
Sütő László – Marcali
Csedő Csaba – Csíkszereda (Erdély, Románia)

2002
Baumgartner László – Kám
Dr. Bóka István – Alsóörs       
Feigli Ferenc – Barcs
Dr. Mitnyan György – Budapest XII. kerület
Rusz Sándor – Szentegyháza











 

magyar polgármester online

Partnereink


/files/viking.jpg

mosz

http://www.magyarpolgarmester.hu/files/EPS-magyarorszag_szivedhez_legkozelebb_fekete.jpg

 

http://moszlap.hu/uploads/files/elmuemasz.jpg

mosz

fsd

 csfa

mosz